O vapingu

K čemu slouží?

Elektronická cigareta je především zdravější náhradou tabákové cigarety.

Opravdu není škodlivá?

Ačkoli se tabákové korporace neustále snaží e-cigarety poškozovat, protože jim ubírají velké části zisků, jsou zdravotní rizika při používá e-cigarety minimální. Pokud si koupíte kvalitní e-cigaretu s kvalitní náplní, nemusíte se ničeho obávat a naopak brzy pocítíte, že se tělo dostává z dehtového opojení.

Kouří se elektronická cigareta?

Ne, nekouří. V e-cigaretě dochází pouze k odpařování, není zde žádné spalování. Správným pojmem je tedy inhalace, moderní výraz je vapování.

Kde všude můžu elektronickou cigaretu používat?

Základní slušností je nepoužívat ji tam, kde je zakázáno kouřit klasické tabákové cigarety. Ovšem vzhledem k tomu, že u e-cigaret neexistuje pasivní kouření a není z nich nepříjemný zápach, je možné je po domluvě s personálem používat třeba v nekuřáckých restauracích apod.

Kde elektronickou cigaretu zakoupit?

V České republice je několik desítek kvalitních eshopů a kamenných obchodů. Stačí se podívat na google, zda není nějaký ve Vaší blízkosti a případně si nechat doporučit od jiného vapera (e-kuřáka).

Jak vybrat kvalitní elektronickou cigaretu?

Koukněte na video recenze na tomto webu a zajisté najdete model ideální právě pro Vás.

Opravdu mi nahradí tabákové cigarety?

Vše je to o vůli. Předem je nutné si říci, že e-cigarety nikdy nebudou chutnat přesně jako klasické tabákové cigarety, protože zde nedochází ke spalování. O nikotin se nebojte, toho dostane Vaše hlava dostatek. Dobrou cestou také je zakoupit si e-cigaretu a ty klasické prostě zahodit. A ještě jednou – vůle je důležitá.

Elektronická cigareta a okolí?

Vaše okolí jednoznačně ocení přechod z tabákových cigaret na e-cigaretu, proč? Protože nebudete zapáchat cigaretovým kouřem, neexistuje zde pasivní kouření, nebudete otravovat své okolí zápachem a jako bonus je tu vyčištění chuťových buněk od dehtu a nebudou Vám tmavnout zuby a žloutnout prsty.